استفاده از خدمات این شرکت منوط به پذیرفتن و رعایت کلیه شرایط مذکور در این توافقنامه می باشد .
بدیهی است که شرکت در قبال عواقب ناشی از این تخلفات هیچگونه مسئولیتی را بعهده نمیگیرد .

» شماره 1 :

شرکت نگارین مهر اروند متعهد مي شود كه در قبال دريافت مبلغ تعيين شده، خدمات معرفي شده را به سفارش متقاضي به ثبت رسانده و در اسرع وقت ایمیل نماید.

» شماره 2 :

مسئولیت حفظ و نگهداری از کلمه های عبور سرویس های خریداری شده و بخش پرتال کاربری به عهده کاربران می باشد و شرکت نگارین مهر اروند هیچ گونه مسئولیتی در برابر سوء استفاده از کلمه عبور توسط سایرین را ندارد.

» شماره 3 :

شرکت نگارین مهر اروند جهت تماس با شما، نياز دارد كه همواره مشخصات شما مندرج در فرم بخش ثبت نام را به روز نگه دارید، مانند نام، نام خانوادگی، ایمیل صحیح و شماره تلفن همراه، کاربرانی که رعایت نکنند و پس از دریافت سرویس پروفایل خود را به غلط ویرایش کنند سرویس آنها مسدود خواهد شد.

» شماره 4 :

در صورتي كه پس از تحویل سرویس یه مشتری، به هر علتي (بين المللي یا داخلي) كه از اراده شرکت نگارین مهر اروندخارج باشد و در تداوم خدمات ارائه شده خدشه اي وارد آيد و يا خدمات مزبور موقتا يا دائما قطع گردند، هيچگونه مسئوليتي متوجه شرکت نگارین مهر اروند نخواهد بود و عودت مبلغ دريافت شده به هيچ عنوان امکان ندارد، از ميان اتفاقات مزبور مي توان به مواردي مانند تحریم، هک، پديده هاي مخرب جوي ، اشكالات خطوط مخابراتي، تاخير در پاسخگويي شركت هاي خارجي فراهم كننده خدمات و . . . اشاره نمود.

» شماره 5 :

شرکت نگارین مهر اروند از ارائه سرویس به مشتریانی که در ابتدای سفارش مشخصات کاربری آنان ناقص است معذور است.

» شماره 6 :

مشتریان نباید چند اکانت کاربری در شرکت نگارین مهر اروند ایجاد کنند، در صورت مشخص شدن این تخلف همه اکانت ها به همراه سرویس ها مسدود می شود.

قوانین ارتباط با پشتیبانی از طریق تیکت ، ایمیل ، تلفن

» شماره 1 :

پشتيباني ما فقط در حد مشکلات فنی سرور و میزبانی سایت شما مي باشد، لذا هيچ گونه پشتيباني در مورد آموزش و رفع مشکلات نرم افزاری ارائه نمی شود، البته شرکت نگارین مهر اروندحداکثر تلاش خود را در جهت همکاری بامشتری می نماید.


» شماره 2 :

موارد فنی که نیاز به بررسی دقیق دارد فقط از طریق تیکت پاسخ داده می شود، لذا کاربران در زمانی که مشکلی دارند مشکل خود را باید از طریق تیکت پیگیری نمایند.


» شماره 3 :

کاربر در طول ارتباط با واحد پشتیبانی ضمن حفظ ادب باید منتظر باشد تا مشکل پشگیری شود، در مواردی که تاخیر ایجاد می شود تیکت نباید توسط مشتری دائما به روز شود.


» شماره 4 :

در صورتی که کاربر در بخش تیکت اقدام به بی احترامی و فحاشی کند کلیه سرویس های مشتری مسدود شده و هزینه ای عودت نمی شود همچنین تیکت به واحد پلیس فتا ارجاع داده می شود و مشتری باید بابت بی احترامی به شرکت نگارین مهر اروند جواب گو باشد.

» شماره 5 :

شرکت نگارین مهر اروند از پاسخ به مشتریانی که اطلاعات کاربری خود را به غلط وارد نموده اند معذور است.

» شماره 6 :

در صورتی که تیکت ارسال می کنید بلافاصله همان موقع تماس تلفنی نگیرید و اعلام نکنید، تیکت ها به روئت ما می رسند و نیازی به تماس تلفنی ندارد.

» شماره 7 :

پشتیبانی تلفنی فقط و فقط برای موارد اضطراری و فروش بوده و مشکلات فنی فقط باید از طریق تیکت پیگیری شود.

» شماره 8 :

ایمیل درج شده در سایت فقط جهت اسفاده ضروری می باشد، در صورتی که کاربر مشکل خود را ایمیل نماید و یا ایمیل های دریافت شده از شرکت نگارین مهر اروند را Reply کند پاسخی دریافت نخواهد نمود.

قوانین پرداخت فاکتور

» شماره 1 :

کاربران موظف اند فاکتور های خود را به موقع قبل از رسیدن به تاریخ سررسید پرداخت نمایند، در غیر این صورت مطابق با نوع خدمات، سرویس آنان لغو خواهد شد.

» شماره 2 :

کاربران سعی کنند همیشه فاکتور های پرداختی را از بخش فاکتور اتوماتیک و به صورت آنلاین پرداخت نمایند.

» شماره 3 :

در صورتی که مشتری فاکتور تمدید دامنه خود را به موقع پرداخت نکند حتی 1 روز پس آن دامنه به صورت خودکار لغو می شود و فعال شدن آن مطابق با پرداخت جریمه های بین المللی خواهد بود.

» شماره 4 :

در صورتی که مشتری فاکتور تمدید هاست خود را به موقع پرداخت نکند، 1 روز پس از سررسید سرویس مسدود خواهد شد و در صورتی که تا 15 روز بعد فاکتور پرداخت نشود سرویس مشتری به طور کامل حذف خواهد شد، بدیهیست شرکت نگارین مهر اروند پس از آن مسئولیتی در ارائه بک آپ های گذشته به مشتری ندارد.

» شماره 5 :

در صورتی که مشتری فاکتور تمدید نمایندگی هاست خود را به موقع پرداخت نکند، 1 روز پس از سررسید سرویس مسدود خواهد شد و در صورتی که تا 30 روز بعد فاکتور پرداخت نشود سرویس مشتری به طور کامل حذف خواهد شد، بدیهیست شرکت نگارین مهر اروند پس از آن مسئولیتی در ارائه بک آپ های گذشته به مشتری ندارد.

» شماره 6 :

در صورتی که مشتری فاکتور تمدید خود را به موقع پرداخت نکند، 1روز پس از سررسید سرویس مسدود خواهد شد و در صورتی که تا 3 روز بعد فاکتور پرداخت نشود سرویس مشتری به طور کامل حذف خواهد شد.

» شماره 7 :

تاکید می شود در صورتی که اکانت کاربر به دلیل عدم پرداخت از روی سرور حذف شود شرکت نگارین مهر اروند مسئولیتی در ارائه فایل بک آپ به مشتری ندارد.

» شماره 8 :

در صورتی که سررسید مشتری بگذرد و مشخص شود مشتری هاست و نمایندگی هاست خود را به مرکز دیگری منتقل کرده است سرویس بلافاصله حذف خواهد شد و اعتراضی مورد قبول نخواهد بود.


» شماره 9 :

در صورتی که سرویس مشتری به دلیل عدم پرداخت بدهی مسدود شود، رفع آن فقط با پرداخت هزینه کامل میسر است و کاربر حق اعتراض ندارد.


» شماره 10 :

در صورتی که فاکتور های مشتری در هر ماه سررسید شده و مشتری با تاخیر بپردازد و این امر 3 بار اتفاق بیفتد سرویس مشتری 24 ساعت مسدود می شود و در صورت تکرار در سررسید بعدی سرویس کلا غیر قابل تمدید خواهد شد.

» شماره 11 :

مشتریانی که برای آنان مشکلات مالی پیش می آید باید قبل از سررسید اطلاع دهند تا مذاکره انجام شود.

قوانین برگشت هزینه

» شماره 1 :

کلیه سرویس های شرکت نگارین مهر اروند (به غیر ثبت و تمدید دامنه) دارای 1 تا 3 روز گارانتی برگشت هزینه با ذکر دلیل قانع کننده است.

» شماره 2 :

سرویس هایی که به دلیل تخلف و یا شکایت مسدود شده باشند برگشت هزینه برای آنها مقدور نمی باشد.

» شماره 3 :

در صورتی که برای برگشت هزینه موافقت می شود، وجه در روز 5 شنبه همان هفته به حساب مشتری واریز خواهد شد و مشتری نباید بابت آن معترض باشد.

» شماره 4 :

کاربرانی که اقدام به بی احترامی نمایند هزینه سرویس آنان عودت نخواهد شد.


قوانین ثبت و مدیریت دامنه

» شماره 1 :

مسئوليت انتخاب نام مناسب براي دامنه بر عهده متقاضي است، شرکت نگارین مهر اروند پس از ثبت دامنه براي متقاضي، هيچ گونه مسئوليتي در قبال نحوه استفاده متقاضي از آن دامنه در هر زمان نخواهد داشت.

» شماره 2 :

دامنه پشتیبانی خاصی ندارد و پس از ثبت آن توسط شرکت نگارین مهر اروند مشخصات پنل بین المللی به مشتری ارائه می دهد که ثبت کننده مالک قانونی آن می باشد. مشتری از طریق کنترل پنل می تواند دامنه خود را مدیریت کند.

قوانین میزبانی وب ( هاست و نمایندگی هاست)

» شماره 1 :

مشتری موظف است در طول مدت استفاده از خدمات، به هنگام رد و بدل كردن فايل ها به فضاي تخصيص داده شده جهت سايت خود، رعايت كامل شئونات اسلامي و قوانين جمهوري اسلامي ايران و نيز قوانين بين المللي را بنمايد .

» شماره 2 :

کاربراني که اقدام به انتشار تصاوير يا مطالب مستهجن، غیر اخلاقی نمايند و يا به مقامات ايران و اديان توهين کنند و يا سعي در ايجاد اختلال و نفوذ به سرویس نمايند به سرعت غير فعال خواهند شده و مبلغ پرداختی برگشت داده نخواهد شد.

» شماره 3 :

شرکت نگارین مهر اروندحق دارد در صورتي که سايتي بيش از اندازه از منابع سرور استفاده نمود و از سيستم سوء استفاده نمود را قطع (suspend) نمايد.

» شماره 4 :

در صورتی که سایت شما به هر دلیلی زیر حملات DDOS و یا مشابه قرار بگیرد، شرکت نگارین مهر اروند نسبت به مسدود کردن سایت اقدام می کند و تا زمانی که حملات ادامه داشته باشد سایت در حالت معلق باقی می ماند، در صورتی که این امر 2 بار اتفاق بیفتد سرویس مشتری می بایست سرویس را تخلیه نماید.

» شماره 5 :

در صورتی که سایتی بیش از حد مجاز از قدرت CPU استفاده کند که به سایر سایت های روی سرور فشار بیاورد که منجر به قطع شدن آن ها شود، شرکت نگارین مهر اروندنسبت به مسدود کردن بی درنگ سایت مذکور اقدام می نماید و پیشنهاد به گرفتن سرویس با امکانات بالاتر را می دهد.

» شماره 6 :

ما طبق سیاست کاری و هزینه های ارائه شده به سایت های بازدید بالا، چت روم، بازی آنلاین، آپلود سنتر، لیچ کننده سرویس ارائه نمیدهیم و نماینده فروش نیز موظف است طبق این سیاست عمل نماید. ما برای بازدید روزانه در حدود 1500 تا 2000 نفر و یا 10 نفر آنلاین در نظر گرفته ایم.

» شماره 7 :

به هيچ عنوان اقدام به فرستادن SPAM نخواهيد نمود، در صورت مشاهده توسط مانیتورینگ یا اخطار دیتاسنتر سایت مذکور به سرعت مسدود خواهد شد.

هر گونه نامه تجاري در حجم انبوه که از آدرس سايتي که از سرويس هاي ما استفاده مي کند فرستاده شود و يا نامه هاي نا خواسته ارسالي از سرورهاي ما، نامه هاي تبليغاتي و ... Spamناميده مي شود.

» شماره 8 :

شرکت نگارین مهر اروند از کلیه اکانت های هاست هر جمعه بک آپ گیری کرده و برای امنیت بهتر به دیتاسنتر دیگری منتقل می شود، اما با توجه به اتوماتیک بودن این امر توسط سرور احتمال بروز خطا وجود دارد لذا کاربر نیز موظف هست در صورتی که اطلاعات ارزشمند دارد خودش دستی بک آپ گرفته به محل دیگری منتقل کند. بدیهیست در صورت بروز مشکل و عدم ارائه بک آپ مسئولیتی متوجه شرکت نگارین مهر اروند نمی باشد.


» شماره 9 :

در صورتی که از سازمان ف.یلترینگ کشور نامه ای مبنی بر مسدود کردن سایت خاصی دریافت شود، شرکت نگارین مهر اروند بلافاصله سایت اعلامی را مسدود خواهد کرد و مشتری طبق قوانین باید وضعیت را از طریق سازمان مربوطه برطرف کند.

قوانین سرور های مجازی

» شماره 1 :

از سرور های مجازی بک آپ گیری نمی شود و مشتری موظف است در زمان های لازم از سرویس بک آپ تهیه نماید، بدهیست در صورت از دست رفتن اطلاعات به هر دلیل هیچ گونه مسئولیتی متوجه شرکت نگارین مهر اروند نمی باشد.

» شماره 2 :

دانلود تورنت، اسکن شبکه، حمله به سایر سرویس ها، ارسال اسپم با سرور مجازی ممنوع است، در صورتی که کاربر تخلف کند و از دیتاسنتر اخطارAbuseدریافت شود، سرویس مشتری بار اول 24 ساعت معلق خواهد شد و در صورت تکرار سرویس به صورت کامل مسدود خواهد شد و هزینه ای برگشت داده نخواهد شد.

» شماره 3 :

در صورتی سرویس مشتری به دلیل مصرف بالای پهنای باند مسدود شود، مشتری موظف است هزینه پهنای باند اضافی را پرداخت نماید سپس سرور روشن خواهد شد.

» شماره 4 :

در صورتی که در سرور ها قطعی به وجود آید که مشخص باشد اشکال از طرف شرکت نگارین مهر اروند است، به میزان قطعی به سررسید ماهیانه مشتری اضافه خواهد شد.

مواردی از قبیل هنگ بودن سرور مشتری و بلاک شدن آی پی جزء این دسته از موارد به شمار نمی آیند.