طراحی، ساخت، برنامه نویسی و تولید نرم افزارهای اندروید
اندروید (Android) نام یک سیستم عامل موبایل است که شرکت گوگل برای تلفن همراه و همچنین چندین Tablet PC و هم اکنون برای تلویزیون نیز عرضه می‌نماید و با همکاری ده‌ها شرکت بر روی دستگاه های مبتنی بر اندروید قرار می‌دهد. این سیستم عامل اوپن سورس است و برپایه هسته لینوکس بنا شده است. نرم افزارهای جانبی اندرویدی (برنامه های اندروید) با استفاده از زبان جاوا نوشته می شوند و برای ارتباط با لایه های زیرین سیستم عامل می توانند از کتابخانه های جاوایی اندروید استفاده کنند . شرکت نگارین مهر اروند با داشتن متخصصان مجرب در زمینه طراحی و ساخت نرم افزار آندروید، تمامی نیاز های شما را در زمینه طراحی، برنامه نویسی و تولید برنامه و نرم افزارهای آندروید، برطرف خواهد کرد.
چرا ما شرکت نگارین مهر اروند ؟
شرکت نگارین مهر اروند یک استودیوی پیشتاز در امر طراحی و برنامه نویسی اندروید می‌باشد. برنامه نویسی اندروید پروژه شما بصورت کامل توسط تیم شرکت نگارین مهر اروند انجام خواهد پذیرفت و این امر باعث می شود تا دست ما برای تحقق خواسته های مشتریانمان کاملا باز باشد. همچنین در صورتیکه یک طراحی برنامه تلفن همراه اگر بخوبی کدنویسی شود، سریع‌تر، تاثیر‌گذارتر کار می‌کند و این به کاربر پسند بودن و موفقیت آن برنامه تلفن همراه می‌انجامد. ما می‌دانیم که هر برنامه تلفن همراه هدفی مشخص دارد و هر دانلود، نصب و یا خرید باید در خدمت آن هدف خاص باشد. هرچه طراحی رابط کاربری یک اپلیکیشن موبایل بهترانجام شده باشد، کاربر زمان کمتری را صرف یادگیری کار با برنامه تلفن همراه کرده و زمان بیشتری را صرف استفاده از آن می‌کند و این یعنی ما به هدف خود نزدیک شده‌ایم.
برای ثبت سفارش و برآورد قیمت پروژه خود ، ابتدا در سایت عضو شده سپس از بخش درخواست پشتیبانی جدید و انتخاب دپارتمان ( واحد فروش ) نیاز ها و توضیحات خود در خصوص نرم افزار مورد نظر را ارسال کنید تا به درخواست شما رسیدگی و برآورد قیمت انجام شود .